Jesienne porządki w ogrodzie - przydatne urządzenia

Anna Grunwald
08.09.2011 16:39
A A A Drukuj
Jesień to czas intensywnych porządków w ogrodzie - sprzątanie liści, przycinanie zwiędłych bylin, czasem cięcie gałęzi. Oto urządzenia ułatwiające te porządki

Fot. www.weltbild.pl

Pojemnik na liście
Ułatwia zbieranie i usuwanie liści. Ma 4 uchwyty, wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i włókna węglowego. Liście należy zgarnąć na dużą powierzchnię z tworzywa sztucznego, złożyć urządzenie za uchwyty i wynieść liście na kompost. Jest to najprostszy sposób na utrzymanie porządku w ogrodzie. Składany pojemnik ma 3 podwyższone ścianki,  wykonany jest z lekkiego i odpornego na zniszczenie tworzywa sztucznego ze stelażem z włókna szklanego. Wymiary 175x147x40 cm. Duża powierzchnia zbierania 2,6 m2.

 

Fot. www.ravelo.pl

 

Ravelo.pl, 49.90 zł

Zobacz także
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  bing332

  0

  fakt, fajna sprawa, nam akurat w ogrodzie i obok, na kostce brukowej przydały się teraz urządzenia czyszczące. Warto bo kostka jest super, jak nowa! Polecamy kupić tam gdzie my - czystapolska.pl ale można też wynając :)

 • avatar

  brzdaciq

  0

  czego to ludzie nie wymyślą, no ale fajnie, wszystko dla potrzeb konsumenta :) U nas też jest wiele sklepów, które oferują ciekawy i przydatny asortyment, choćby ochronne akcesoria bo to przecież ważne a zapomina się o tym mówić... (przykład sklepu agropomoc.pl ). Zobaczymy co jeszcze ludzie wymyślą dla nas ogrodników :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

kalendrz

Kalendarz ogrodnika - sierpień

Wydarzenia ogrodnicze i porady na sierpień