Najczęściej kupowane meble ogrodowe

red.
03.07.2012 12:00 , aktualizacja 12.08.2015 15:48
Zestaw mebli z technorattanu. <Br>Stylowy zestaw mebli składający się z sofy, dwóch foteli i stołu ze szklanym blatem o grubości 5 mm. Czarne poduszki (w zestawie) z wodoodpornego poliestru. Wymiary: sofa szer. 108 x wys. 88 x gł. 61, fotel szer. 60 x wys. 88 x gł. 61, stół szer. 80 x wys. 39 x gł. 48 cm.
Cena 699 zł
Producent KAYOBA. Dostępny w sklepach JULA. Najczęściej kupowane meble do ogrodu, na taras i na balkon.

Jula

Zestaw mebli z technorattanu.
Stylowy zestaw mebli składający się z sofy, dwóch foteli i stołu ze szklanym blatem o grubości 5 mm. Czarne poduszki (w zestawie) z wodoodpornego poliestru. Wymiary: sofa szer. 108 x wys. 88 x gł. 61, fotel szer. 60 x wys. 88 x gł. 61, stół szer. 80 x wys. 39 x gł. 48 cm. Cena 699 zł Producent KAYOBA. Dostępny w sklepach JULA. Najczęściej kupowane meble do ogrodu, na taras i na balkon.
 • Najczęściej kupowane meble do ogrodu, na taras i na balkon. 
Stół aluminiowy. Wymiary 150 x 90 x 71 cm, 499 zł. Fotel siatkowy z poduszką, 399 zł.

Meble dostępne w sieci sklepów Praktiker
 - miniatura
 • Najczęściej kupowane meble do ogrodu, na taras i na balkon. Zestaw metalowych składanych mebli na balkon Basilic. Zestaw zawierający 2 krzesła i stolik (śr. 70 cm) kosztuje 248 zł - miniatura
 • Stolik ogrodowy Mozaika z solarnym podświetleniem. Szklany blat stołu, ozdobiony wzorem mozaiki, jest od dołu
podświetlany ciepłym światłem białej diody LED. Noga stołu (z czarnego metalu) ma zintegrowany panel solarny, dzięki czemu nie trzeba kupować baterii. Średnica 31 cm, wysokość 55 cm, cena 129,99 zł.

Dostępny w sklepach Weltbild.pl i na www.Weltbild.pl 
Najczęściej kupowane meble do ogrodu, na taras i na balkon. - miniatura
 • Najczęściej kupowane meble ogrodowe ogrodowe, na taras i balkon. 
Komplet mebli Mina. Połączenie ciekawej formy i modnie postarzonego metalu. W komplecie: 
okrągły stół (średnica 70 cm, wysokość 74 cm), 2 krzesła (wys. 91 cm). Wszystkie elementy są składane i nie zajmują dużo miejsca po sezonie. Cena 499,99 zł.

Meble dostępne w sklepach Weltbild.pl i na www.Weltbild.pl - miniatura
 • Najczęściej kupowane meble ogrodowe, na taras i balkon. Leżak z olejowanego drewna akacjowego, ma zdejmowany podnóżek i elastyczne lamelki. Dzięki temu siedzenie na nim jest bardzo wygodne. Dł. 150 cm, szer. 70 cm.
Cena 249 zł. Dostępny w sklepach jula.pl - miniatura
 • Meble rattanowe Kilda. Zestaw zawiera: stół, 2 fotele i ławkę (poduszki w komplecie). Cena 492 zł
Meble dostępne w sieci Castorama.
Najczęściej kupowane meble ogrodowe - miniatura
 • Najczęściej kupowane meble do ogrodu, na taras i na balkon. Zestaw z rattanu Marocco: 2 fotele z poduszkami, stolik z blatem z hartowanego szkła, ławka z poduszkami.
Cena 596 zł. Meble dostępne w sieci Castorama - miniatura
 • Najczęściej kupowane meble do ogrodu, na taras i na balkon. Meble ogrodowe Malili z drewna eukaliptusa. Zestaw zawiera: stół owalny, rozkładany (150/200 x 100 cm) i 4 fotele składane, 5-pozycyjne (74 x 54 cm). Aktualna cena zestawu: 788 zł
Meble dostępne w sieci Castorama. 
 - miniatura
 • Zestaw mebli z technorattanu. <Br>Stylowy zestaw mebli składający się z sofy, dwóch foteli i stołu ze szklanym blatem o grubości 5 mm. Czarne poduszki (w zestawie) z wodoodpornego poliestru. Wymiary: sofa szer. 108 x wys. 88 x gł. 61, fotel szer. 60 x wys. 88 x gł. 61, stół szer. 80 x wys. 39 x gł. 48 cm.
Cena 699 zł
Producent KAYOBA. Dostępny w sklepach JULA. Najczęściej kupowane meble do ogrodu, na taras i na balkon. - miniatura
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • avatar

  Gość: sniker

  Oceniono 12 razy 12

  niestety ceny w Polsce mebli ogrodowych sa 2 razy wyzsze niz w wlk brytanii, nie wiem dlaczego. w koncu w UK zarabia sie o wiele wiecej niz w polsce

 • avatar

  Gość: ola

  Oceniono 10 razy 8

  niestety w usa ceny dużo tansze niz w Polsce

 • avatar

  Gość: barrakuda

  Oceniono 7 razy 7

  moim zdaniem, żadne, nawet najbardziej estetyczne plastiki, technorattany i inne nowoczesne tworzywa, nigdy nie zastapią naturalnego, pieknego drewna!!!
  Nie ma nic bardziej urokliwego w ogrodach jak drewno, rattan, wiklina; oczywiście, żeby takie meble słuzyły nam latami i były piekne, wymagają nieco wysiłku, bo trzeba takie meble konserwować, olejować i najlepiej chowac na zimę, ale za to wiosną będą nas cieszyć urodą i tak aż do jesieni.

  (technorattan jest bardzo drogi i wygląda ładnie tylko z daleka, ale z bliska to jest jednak sztuczny twór, to taka moda dla "leniuchów", którzy boją się pędzla jak ognia:)); śmiać mi się chce jak widzę taki plastikowy zestaw za 3 000 zł z technorattanu i porównywalny cenowo , przepiękny komplet z drewna teakowego! )

 • avatar

  Gość: saw0

  Oceniono 7 razy 5

  Z tymi cenami zestawów coś się Wam pomyliło,pozdrawiam serdecznie i posprawdzajcie te ceny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

kalendrz

Kalendarz ogrodnika - sierpień

Wydarzenia ogrodnicze i porady na sierpień